Skip to content

Społeczny aspekt gier online

Granie w gry online wiąże się z wieloma niebezpieczeństwami, z których wielu rodziców nie zdaje sobie sprawy. Są trolle (ludzie, którzy podsycają nienawiść) i smerfy (doświadczeni gracze, którzy udają, że są nowi). Rodzice muszą edukować się na temat niebezpieczeństw związanych z grami online. Rodzice mogą uczyć swoje dzieci bezpieczeństwa gier online, czytając o społecznym aspekcie tych gier. Powinni także uczyć swoje dzieci o wymaganiach dotyczących łączności z Internetem i różnych gatunkach gier, których należy unikać.

Społeczny aspekt gier online
Gry online mają ogromny aspekt społeczny. Badania wykazały, że gracze lubią wchodzić w interakcje z innymi graczami. W rzeczywistości jedno badanie wykazało, że około jedna czwarta graczy Everquest uznała aspekt społeczny za ich ulubioną część gry. Przeczy to stereotypowi, że gry wideo izolują graczy. Wiele wczesnych memów pandemicznych odgrywało rolę w postrzeganiu graczy. Oto kilka sposobów, w jakie gry online wspierają interakcje społeczne. Możesz grać w gry ze znajomymi, tworzyć nowe, a nawet poznać swoją bratnią duszę.

Potencjał uzależnienia
Istnieje coraz więcej badań dotyczących uzależniającego potencjału gier online. Coraz więcej osób spędza w tych grach godziny, a nawet dni. Uzależnienie może powodować deprywację snu, upośledzenie romantyczne i społeczne oraz utratę kontroli nad zabawą i innymi czynnościami. Jednak główna przyczyna uzależnienia od gier online nie jest dobrze poznana. Chociaż niektóre czynniki są wspólne, niektóre wydają się być ważniejsze niż inne.

Wymagania dotyczące połączenia z Internetem
Aby grać w gry online, musisz mieć odpowiednie połączenie z Internetem. Ważne jest, aby nie mieć połączenia telefonicznego lub złego połączenia internetowego. Powinieneś mieć prędkość pobierania co najmniej 1 Mb / s i niską szybkość pingowania. W przeciwnym razie będziesz odczuwać opóźnienia podczas grania w gry online. Opóźnienie lub czas pingowania to miara odległości między komputerem a serwerem. Aby grać w gry bez opóźnień, powinieneś mieć połączenie o dużej przepustowości, ponieważ opóźnienie wydłuży czas potrzebny na dotarcie sygnału do urządzenia. https://alebib.pl/nomini-casino-opinie/

Gatunki gier
Istnieje kilka rodzajów gier online, każda z własnym gatunkiem. Gry RPG obejmują gry RPG akcji i gry RPG na tablety. Gry RPG akcji skupiają się na walce, ale nadal mają wiele cech podobnych do gier RPG. Komputerowe gry fabularne są zazwyczaj tworzone na Zachodzie i przeznaczone dla graczy na PC. Innym gatunkiem gier online jest MMORPG, czyli gry online dla wielu graczy. Te gry łączą rozgrywkę RPG z tradycyjnymi zasadami gry planszowej.

Koszt grania w gry online
Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się, że możesz grać w gry online za darmo, ale nie zawsze tak jest. Podczas gdy gracze na PC nie mają problemu z graniem za darmo, gracze konsolowi i Sony muszą uiścić opłatę abonamentową, aby grać w gry online. Sony PlayStation Plus kosztuje 50 USD rocznie, a Microsoft Xbox Live Gold to 60 USD rocznie. W takim przypadku gracze muszą zapłacić, aby odblokować dodatkową zawartość i odblokować mikrotransakcje. Ta zawartość do pobrania i mikrotransakcje stały się niemal niezbędne dla najlepszych graczy online. https://alebib.pl/ggbet-opinie/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.